(33) 445 44 77    537 889 533    biuro@maxchem.com.pl    Facebook

MAXCHEM
0
Brak produktów w koszyku
MAXCHEM

(33) 445 44 77

biuro@maxchem.com.pl

Hotele | Restauracje | Catering (HoReCa)

Hotele, restauracje i firmy cateringowe to miejsca, w których szczególne znaczenie ma aspekt higieny i czystości użytkowanych obiektów. Kontakt z żywnością i intensywny przepływ osób sprawiają, że wyjątkowo ważne staje się spełnienie restrykcyjnych norm sanitarnych i utrzymanie nieskazitelnej czystości. Dotyczy to również pomieszczeń sanitarnych, w których każdego dnia przebywa wielu ludzi. Hurtownia środków czystości Maxchem kieruje swoją ofertę do firm z branży HORECA, zapewniając dobór, sprzedaż i dostawę produktów o wysokiej skuteczności, dużej wydajności i w korzystnych cenach.

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu i obszernej wiedzy jesteśmy w stanie precyzyjnie dopasować rodzaj chemii do potrzeb klientów prowadzących i obsługujących hotele, restauracje czy firmy cateringowe. Nasz asortyment to także szeroka gama artykułów higienicznych od wiodących marek, takich jak TORK czy KATRIN oraz innych cenionych producentów.

Wiemy, jak ważne w branży jest rozsądne zużycie środków, dlatego oferujemy nowoczesne systemy higieny i ekonomiczne dozowniki, dzięki którym możliwe jest znaczne zmniejszenie kosztów w tym zakresie. Proponujemy także duży wybór papieru, wkładów i ręczników papierowych dedykowanych dla branży HORECA.

W ramach współpracy przeprowadzamy darmowy audyt obiektu, który pozwala na optymalny dobór wkładów, papierów czy ręczników. Dostarczamy nasze produkty do obiektów na terenie całego kraju.

 

Branża gastronomiczna

Nasza hurtownia środków czystości oferuje najlepszą chemię profesjonalną i zaawansowane preparaty idealne do sprzątania obiektów z branży gastronomicznej. Pomagamy w wyborze optymalnych produktów, doradzamy w zakresie ich dozowania oraz tworzymy dokładne plany higieny, które wpływają na optymalizację procesu sprzątania. Wspieramy firmy w poszukiwaniu i wdrażaniu rozwiązań, które zwiększają stopień czystości i higieny, a tym samym wpływają na bezpieczeństwo klientów i pozwalają w pełni realizować normy BHP.

 

Branża hotelarska

Do naszych klientów należą również hotele i pensjonaty, którym oferujemy środki i akcesoria do sprzątania przystosowane do specyfiki tych obiektów. Zapewniamy szeroką gamę produktów, które ułatwiają personelowi pracę i pozwalają wydajnie oraz oszczędnie dysponować stosowanymi preparatami. Pomagamy wybrać środki czystości, które ułatwią utrzymanie całego obiektu w doskonałym stanie higienicznym. Oferowane przez naszą firmę plany higieny i rozwiązania technologiczne są w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta. Zapewniamy montaż urządzeń i systemów oraz edukujemy personel w zakresie optymalnego stosowania środków, sprzętu i akcesoriów.

Aby dokonać zakupu, kliknij tutaj

Masz pytania? Skontaktuj się z działem obsługi klienta Maxchem.

BEZPIECZNA PŁATNOŚĆ

Zapewnia operator PayU

DARMOWA WYSYŁKA

DLA ZAKUPÓW OD 399 ZŁ

30 DNI NA ZWROT

BEZ PODANIA PRZYCZYNY

OBSŁUGA ONLINE

24H/DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU

Hurtownia chemiczna | hurtownia chemii gospodarczej | chemia gospodarcza hurtownia | chemia profesjonalna sklep | chemia przemysłowa sklep | chemia samochodowa hurtownia | chemia sklep | sklep chemia | chemia hurtownia | hurtownia chemia