(33) 445 44 77    537 889 533    biuro@maxchem.com.pl    Facebook

MAXCHEM
0
Brak produktów w koszyku
MAXCHEM

(33) 445 44 77

biuro@maxchem.com.pl

O firmie

 

Stworzyliśmy naszą firmę, ponieważ wiemy, że wysokiej jakości chemia profesjonalna, gospodarcza i samochodowa to produkt ogromnie potrzebny nie tylko w wielu branżach, ale także w codziennym życiu. Dbanie o czystość firmy, lokalu czy budynku użyteczności publicznej to spore wyzwanie, biorąc pod uwagę natężenie ruchu w tego rodzaju obiektach. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom, oferując środki czystości na najwyższym poziomie. Chociaż Śląsk to teren, gdzie mieści się nasza siedziba, to otwierając sklep internetowy, uruchomiliśmy sprzedaż na szerszą skalę.

Wysokiej jakości środki czystości

W naszym sklepie znajdziesz skuteczne preparaty w nowych i oryginalnych opakowaniach, pochodzące od znanych producentów. Proponujemy nie tylko szeroki zakres profesjonalnych środków chemicznych, ale również akcesoria do sprzątania. Od lat zaopatrujemy firmy sprzątające, myjnie samochodowe, hotele, budynki użyteczności publicznej, a także Klientów indywidualnych w artykuły związane z utrzymaniem czystości. Ogromną popularnością cieszą się m.in.: mopy kieszeniowe, mopy do czyszczenia podłóg, ręczniki papierowe, a także chemia od takich producentów jak Tenzi czy Voigt. Dostarczamy również płyny do mycia kuchni, mebli, okien oraz podłóg, a nasze czyściwa przemysłowe są idealne do usuwania smarów, tłustych i oleistych zabrudzeń. Często znajdują zastosowanie w różnorodnych zakładach pracy.

Skuteczna chemia profesjonalna i nie tylko

Od naszych zadowolonych Klientów wiemy, że oferowane przez nas środki czyszczące, przeznaczone do firmy lub do domu są regularnie wykorzystywane podczas sprzątania. Wszystkie preparaty spełniają polskie i europejskie normy bezpieczeństwa oraz posiadają wymagane atesty i karty charakterystyki. 

 

Dystrybuujemy przede wszystkim chemię profesjonalną firm: Buzil, TENZI, VOIGT oraz papier toaletowy i materiały higieniczne od takich producentów jak: TORK i KATRIN. Ponadto nasza oferta zawiera sprzęt ręczny i mechaniczny, przeznaczony do czyszczenia wszelkich powierzchni przemysłowych oraz do sprzątania domu. To skuteczne produkty firm: Viper, BKF, CleanPro i Vileda: szorowarki, zamiatarki, automaty myjące, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze, ekstraktory, polerki, wiadra, mopy, szmatki, ścierki itp.).

Wierzymy, że nasza oferta zainteresuje Państwa i w przyszłości zaowocuje długofalową i satysfakcjonującą obie strony współpracą.

Adam Rzepecki

Współpracujemy z

Hurtownia chemiczna | hurtownia chemii gospodarczej | chemia gospodarcza hurtownia | chemia profesjonalna sklep | chemia przemysłowa sklep | chemia samochodowa hurtownia | chemia sklep | sklep chemia | chemia hurtownia | hurtownia chemia